Ako vybrať valentínsky darček skutočne od srdca

Umenie

Marek 06.02.201411520

Ako vybrať valentínsky darček skutočne od srdca

Valentín rozhodne nie je nový americký sviatok a jeho história siaha do hlbokej minulosti. Hoci bol pôvodne sviatkom pohanským, Cirkev ho zverila svätému Valentínovi, ako ochrancovi snúbencov a zamilovaných. 14. februára tak majú sviatok všetci, ktorí sa ľúbia. Dnes sa môžete inšpirovať nápadmi, ako okoreniť deň tomu vášmu milovanému.

Prvá Valentínka z 15. storočia

Traduje sa, že prvú valentínku na svete poslal v pätnástom storočí ako vyznanie lásky orleánsky vojvoda Charles svojej milovanej manželke priamo z väzenia. Mnoho ľudí si tak na základe jeho inšpirácie začalo posielať pozdravy, keď nemohli byť spolu. nakoniec sa rozhodli potešiť milovanú osobu aj malým darčekom. Nikdy to však nebolo o veľkým majetkoch, veď s nimi sa láska nespája. Niekedy je možné aj za malú čiastku spraviť veľkú radosť. „Naše šperky sú v naozaj veľkom cenovom rozpätí. Do 20 Eur máme v ponuke pekné strieborné Swarovski náušnice, prívesky ale aj strieborné sety zo Swarovski kryštálmi v mnohých farbách a typoch, alebo šperky z chirurgickej ocele či šperky so zirkónmi", hovorí Ján Ľupták zo swarovski-online.sk. Šperk je pre dámu určite jedným z najkrajších prekvapení, ale pochopiteľne, nielen nežné pohlavie sa nechá rado rozmaznávať.

Láska je o radosti

Prekvapiť milovanú osobu a dať jej, po čom srdce piští. To robí z lásky a zamilovanosti tak zázračné chvíle. Muži a ženy však majú rozdielne predstavy o tom, čo ich poteší a treba pamätať, že darčeky nekupujeme pre seba, ale pre druhého. Preto sa nám nemusí zdať zvláštne, ak darujeme niečo, čo by sa nám nezdalo príliš vábne, ale polovička bude doslova lietať v oblakoch. „Darček by mal hlavne potešiť. Najkrajším darčekom je preto samotná radosť a prekvapenie z neho. My k zážitkovým darčekom dávame ešte ako bonus ďalšie chvíle pri samotnom absolvovaní zážitku. A to je ten najkrajší dar, keď letíte vzduchom rýchlosťou 200 km/h, plachtíte na padáku nad Tatrami alebo splavujete divokú rieku v nádhernom kaňone. To je moment, ktorý sa vryje do pamäti,“ hovorí Tomáš Fábry z najzazitky. Adrenalín a láska sa rozhodne nemusia vylučovať a ich kombinácia môže naozaj príjemne rozbúchať srdce.

Spomienky na lásku

Samozrejme, že chceme, aby láska trvala večne, ale je príjemné si ju aj pripomínať. Klasická fotografia v posledných rokoch ustúpila do úzadia, ale čo je krajšie, ako obrázok dvoch zamilovaných v atraktívnom ráme? Nič gýčové a s polovičkou si môžete byť stále na očiach. „U 

nás ponúkame krásne fotorámiky a fotoalbumy, špeciálne na Valentína s motívom srdiečka, ale máme množstvo krásnych rámikov a albumov na fotky od tých lacnejších až pre veľmi náročných klientov pre ktorých sú určené luxusné fotorámiky talianskej značky Mascagni s prepracovaným dizajnom,“ vysvetľuje Mária Čermáková zo stránky ROKIJA .s.r.o. a dodáva, že efektný rámik na fotku nie je prežitok. Precízne vyberaný fotorámik sa dokonca môže stať aj prvým doplnkom spoločného bývania snúbencov. Spomienky na lásku tak nikdy nevyblednú.

Dvaja ako jeden

Ako dôkaz lásky sa určite hodí aj zamilované tričko, alebo najlepšie rovno dve, aby bolo všetkým jasné, že k sebe patríte. „V ponuke máme 14 motívov Láska, Valentín na dámskych a pánskych 100% bavlnených tričkách. Jedná sa o jedinečnú originálnu potlač ktorú sme navrhli s pomocou našich zákazníkov. Grafiku sme dodali my a zákazníci vymysleli k nej texty,“ znie odkaz z firmy Maja creative. Zamilované páry tak skutočne majú mnoho spôsobov ako odmeniť, potešiť a vyznať lásku tomu, na kom im záleží. Cena pritom rozhodne nie je smerodajná.  

 

Pri príprave tohto článku nám pomohli nasledovné spoločnosti: 
Swarovski šperky online, NajZážitky.sk, ROKIJA sro a MAJA CREATIVE.  Prajeme Vám príjemné zariaďovanie.
 
foto:, turnbacktogod.com, swarovski-online.sk

 

Komentáre Disqus.
(0/5) 0 referencií
najzazitky

(0/5) 0 referencií
Vtipné tričko

E-shop - Zábavné vtipné tričká a mikiny s vtipnou jedinečnou potlačou

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím