Inšpiratívny Valentín

Umenie

Adriana Peťková 05.02.201413894

Inšpiratívny Valentín

Už sa to blíži. O pár dní oslavuje meniny ten pán, ktorý všetkým zaľúbencom pripomína, že je to takisto aj ich deň. Blíži sa Valentín.  Prvým krokom je mať na pamäti, že by ste mali v tento deň niečím obdarovať svojho partnera. Rozmýšľate, kde nájsť pre neho, či pre ňu vhodný dar ? Nezabúdajte, že inšpiráciu môžete hľadať aj v jednoduchých veciach a pridŕžať sa tak hesla, že „v jednoduchosti je krása“.

Darujte pozornosť

To, že žiadny hmotný darček nenahradí osobný kontakt a prítomnosť jeden druhého  je už stará známa vec. Mali by ste to však pri vymýšľaní vhodného darčeka zaradiť na prvé miesto. „Ja osobne považujem za najkrajší a najhodnotnejší dar pozornosť. Vlastnú pozornosť, čas, ktorý venujem len a len milovanej osobe. Keď jej vlastnými rukami vyrobím darček, pripravím romantickú večeru, vezmem ju na prechádzku, alebo jej dokonca napíšem báseň,“ hovorí Miriam Štolfová z Mimi darček a dodáva, že sú to tie najkrajšie dary z lásky.

 

Tradícia so štipkou tvorivosti

Srdcia všetkých veľkostí, takisto ako ruže a červené odtiene sú symbolmi tohto sviatku. Môžete staviť na klasiku, kde napríklad spolu s čokoládovým srdcom ďakujete obdarovanej osobe, za čas, ktorý s vami strávila. Výstižné ručne písané odkazy, kreatívne darčeky s potlačou sú spolu s tým však ešte o niečo osobnejšou kombináciou.  „Darček nemusí mať veľkú nominálnu hodnotu, niekedy poteší maličkosť. Napríklad ručná práca, ktorá bude dlho túto chvíľu "Valentína" pripomínať,“ radí e-shop Vtipné tričko.

 

Počúvajte

Naučte sa hlavne svoju polovičku počúvať a prekvapte ju niečím, čo ju vystihuje a čo jej bude pripomínať vás dvoch. „Každý človek má svoj špecifický vkus,  nedá sa preto určiť univerzálny „najlepší Valentínsky darček“ pre každého,“ tvrdí Roland Krivda z Nici a dodáva, že  jeho výber by mal byť preto výrazne ovplyvnený tým, čo konkrétna osoba obľubuje.

 

Ako sa vyvarovať nesprávnemu darčeku?

Táto časť vás zaujme, ak sa obávate toho, že partner bude vami vybraný darček považovať za nevhodný, či až gýčový. Tu by sme sa opäť vrátili k tvrdeniu, že každý má iný vkus, ale ako hovorí Miriam Štolfová z Mimi darček: „On ten gýč tak trochu k Valentínovi patrí.“ A ponúka tiež tip na zaručený úspech: „Spomeňte si na to, aké darčeky dostávate od partnera - to je to, čo sa páči aj jemu.“

 

Nelámte si hlavu nad tým, že ešte nemáte svoj valentínsky darček vymyslený. Inšpirujte sa srdcom a priamo tým, koho ním chcete obdarovať. Aj keď rada pre mužov od Swarovski šperky online znie: „Šperkom  určite nič nepokazíte.“ A že niekto na darčeky vôbec nie je? Venujte mu len chvíľu zo svojho času.

 

V tomto článku boli použité rozhovory s nasledujúcimi dodávateľmi:

Swarovski šperky online, Mimi darček, Vtipné tričkoNici

 

foto: www.monicqa.sk, www.corporategiftsandawards.com

Komentáre Disqus.
(0/5) 0 referencií
Nici

Internetový obchod so značkovými darčekovými predmetmi NICI (Plyšové hračky a zvieratká, kľúčenky,…

(0/5) 0 referencií
Mimi darček

Vymyslieť darček je oveľa ťažšie, ako kúpiť ho. Chce to totiž nápad......ale kde ho vziat? Aby…

(0/5) 0 referencií
Vtipné tričko

E-shop - Zábavné vtipné tričká a mikiny s vtipnou jedinečnou potlačou

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím