Fotoplátno uchová spomienky stále živé!

Umenie

PRINTINK Pavel Slugen PRINTINK Pavel Slugen 10.03.201637168

Fotoplátno uchová spomienky stále živé!

Narodenie dieťaťa, svadba, západ slnka na vysnívanej dovolenke, či čarokrásny výhľad na prírodu. To sú zážitky a obrazy, na ktoré by sme sa vydržali pozerať celé hodiny aj každý deň. Pravdou je, že albumy plné fotiek si už dnes udržiava málokto. No fotoplátno z vašej fotografie spraví krásny umelecký obraz, ktorý bude hrdou súčasťou vášho domova.

Neviete čo na stenu?

Otázku čo na stenu, rieši mnoho ľudí, ktorí zariaďujú svoje bývanie. Často to končí nákupom lacných obrázkov kdesi v hypermarkete. Je to škoda, keďže dnes už má každý možnosť svoje vlastné fotografie premeniť na krásne obrazy, ktoré sú hodné zavesenia na stenu. Zážitky z dovolenky pekne vedľa seba, svadobný bozk, alebo rodinná fotografia budú mať úplne iný rozmer, ak budú zdobiť vaše steny. Nevyzerajú ako lacný plagát ale krásne ilustrované plátno.

Vystačíte si aj mobilom

Na fotoplátno sa dá preniesť akákoľvek fotografia, dokonca aj fotená mobilom. Je len na vás, či chcete nad posteľou napríklad triptych z rodinnej oslavy, alebo západ slnka, ktorý ste zažili v ďalekej exotike a každé ráno vás naplní pohodu, keď naň pozriete.

Fotka, ktorá vydrží

Fotoplátno nie je len skvelý spôsob na uchovanie výnimočných okamihov. Má  veľmi dobrú životnosť. Používajú sa acetónové farby, ktoré je možné utierať aj vlhkou handričkou. Farby na vydržia desaťročia bez zmeny a obraz na fotoplátne bude krásny aj v dobe, keď už klasické fotky stratia šarm.

Do spálne aj obývačky

Možností má fotoplátno veľa. Môžete použiť umelecké filtre a pripraviť si obraz ako z minulosti, alebo ho dotvoriť o vlastné motívy. Spraviť ním niekomu radosť. Rozmery sú variabilné a pritom ceny za vyhotovenie nie sú vysoké.Priklady si možete pozrieť na Facebooku.

Ako príklad uvádzame rozmery a ceny fotoplátna podľa stránky printink.sk, ktorá umožňuje zaslanie fotografie a odoslanie fotoplátna priamo na vašu adresu:

A4 (30x21cm rozmer plátna) cena 6€ s rámom
A3 (42x30cm rozmer plátna) cena 12€ s rámom
A2 (60x42cm rozmer plátna) cena 16€ s rámom
A1 (84x60cm rozmer plátna) cena 30€ s rámom
A0 (119x80/90cm rozmer plátna) cena 50€ s rámom
Maximálny možný rozmer je 130 x 200 cm rozmer plátna-100€

 

 

 

 

Komentáre Disqus.
(4.9/5) 47 referencií
PRINTINK Pavel…

V prípade zaujmu ma kontaktujte prostrednictvom FB alebo na mail slugen-pavel@centrum.sk.

Kuklova

1 222

foto na platne

Velmi sme boli spokojní. Hlavne rychlostou a dobrou komunikaciou. Určite…

Fotoplátno

Som nadmieru spokojna. Urcite to nebola nasa posledna fotografia. ☺ dodanie…

Muriel

1 254

fotoplátna

maximálna spokojnosť odporúčame

PRINTINK Pavel…
4.9/5 47 hodnotení

Čítajte ďalej

Redaktor

Rodina

Redaktor


05.03.201637168

PRINTINK Pavel…Rodina

Máte plnú hlavu projektov

okolo vášho domu, záhrady alebo rodiny?

Povedzte nám to a pusťte to z hlavy. Spojíme Vás s najlepšími dodávateľmi.
Hurá, poďme zariaďovať!
Táto webová stránka používa k zlepšeniu vašej skúsenosti súbory cookies. Ďalším používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím